ul. Szkolna 5, 44-335 Jastrzębie Zdrój

tel/fax. 509 574 214

poczta@sp23.jastrzebie.pl

Godło Polski

Aktualności

Akcja

Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez MEN.

Warsztaty integracyjne oraz rozwijające kreat.....

W ramach projektu: Przedświąteczne odwiedziny, czyli w przedświątecznym czasie chcemy sprawdzić, jak się macie? - gościliśmy uczniów z NORW „Betlejem”. Tematem spotkania było wspólne tworzenie kartek świątecznych pt. „Wigilijny nadszedł czas, pozdrawiamy mocno Was”.

Mikołaj w szkole

Czy byliście grzeczni w tym roku? Zobaczmy z kim spotkał się Święty Mikołaj.

Mikołajki wśród makiet.

Uczniowie klasy 4a, 4b i 5b postanowili dowiedzieć się czegoś więcej o pociągach. Takie informacje mogli zdobyć tylko w Nastawni Jastrzębie-Zdrój. Pan Włodek, pomysłodawca jastrzębskiej makiety w skali h0, opowiedział o ruchu pociągów towarowych i osobowych.

Warsztaty bożonarodzeniowe

03.12. w naszej szkole odbyły się warsztaty prowadzone przez niezwykle ciepłych ludzi p. Elę oraz p. Tomka z centrum ogrodniczego Pomarańczowy Ogród w Jastrzębiu Zdroju

Wieczorek poetycki

"Wielki, mały człowiek" to tytuł aranżacji poetycko-muzycznej, którą przedstawili uczniowie klas starszych przy współudziale nauczycieli w barbórkowy wieczór. 

Dzień Regionu 2019

5 grudnia b.r. w naszej szkole odbyło się integracyjne spotkanie połączone z otwarciem Izby Regionalnej pn. Wspomnieniowo

Andrzejki 2019

Szkolne andrzejki upłynęły nam na wróżbach, zabawie dla najmłodszych i dyskotece dla młodzieży. Fajnie spędzony czas przypomniał nam o tej starej tradycji jako ostatniej zabawie przed nadchodzącym adwentem.

W Krainie Bajek

21 listopada klasy VI udały się do Szkoły Podstawowej nr 17, by tam wspólnie z rówieśnikami uczestniczyć w imprezie ,,Dzień Postaci z Bajek”. Tego dnia uczniowie mieli okazję przebrać się za swojego ulubionego bajkowego bohatera i zobaczyć przedstawienie pt.,,Czerwony Kapturek”.

Spotkanie z Pinokiem

14 listopada klasy VI brały udział w zajęciach czytelniczych w Bibliotece Miejskiej ,,Masnówce”. Tematem przewodnim spotkania był drewniany pajacyk -  Pinokio, którego największym marzeniem było stać się prawdziwym chłopcem.