ul. Szkolna 5, 44-335 Jastrzębie Zdrój

tel/fax. 509 574 214

poczta@sp23.jastrzebie.pl

Godło Polski

Aktualności

Informacje dotyczące edukacji zdalnej.

Uprzejmie informujemy, że od 31.01.2022 do 4.02.2022 (przyszły tydzień) uczniowie klas 4 – 8 nadal objęci będą obowiązkiem nauczania zdalnego. Uczniowie klas młodszych 1- 3 powracają do systemu stacjonarnej nauki na terenie szkoły.

Informacje bieżące

Szanowni rodzice i opiekunowie,

Infromujemy, że od wtorku 25 stycznia  do piątku 28 stycznia br.  uczniowie całej szkoły i dzieci z wwrd  przechodzą na nauczanie zdalne.

Informacje bieżące

Szanowni rodzice i opiekunowie,

III Powiatowy Konkurs „Sukces nie jedno ma imię ..

Uczniowie klasy 6a wzięli udział w konkursie o Wisławie Szymborskiej, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy na temat życiorysów polskich noblistów. Uczestnicy mieli wykonać lapbooki, prezentujące biografię i dokonania Wisławy Szymborskiej.

Darowizna Fundacji JSW

Nasza szkoła otrzymała darowiznę na realizację przedsięwzięcia "Ekoogródek wraz z zewnętrzną klasą sensoryczną dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi".

STACJONARNA PUSZKA WOŚP W NASZEJ SZKOLE!

Już jest!!! Tuż przy wejściu do szkoły (portiernia), stanęła puszka stacjonarna 30 FINAŁU WOŚP, do której każdy może wrzucić pieniążek – w zamian oferujemy ogromny uśmiech oraz piękne czerwone serduszko.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Kalendarz GOK

Uczennica klasy VII D, Martyna Wilińska zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Kalendarz GOK 2022 - Świat w kolorach szczęścia: piękne chwile, radosne wspomnienia”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych wśród dzieci i młodzieży oraz kształcenie wyobraźni i wrażliwości artystycznej.

Informacja

Szanowni Państwo,

w związku ze wzrostem cen towarów i usług z dniem 10 stycznia Kuchnia Głodomorek podnosi ceny wyżywienia.

Zupa będzie kosztowła 6 zł, koszt całego obiadu i II dania będzie wynosić 12 zł.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu: 695 872 745 lub 660 302 713.

Akcja "Razem na Święta"

Nasza szkoła, jak co roku, dołączyła do ogólnopolskiej akcji. Wysyłaliśmy świąteczne życzenia, organizowaliśmy zbiórkę dla potrzebujących.