ul. Szkolna 5, 44-335 Jastrzębie Zdrój

tel/fax. 509 574 214

poczta@sp23.jastrzebie.pl

Godło Polski

Aktualności

 

Dzień Dziecka.

Z okazji Waszego święta, wszystkim małym i dużym dzieciom, życzymy samych radosnych i beztroskich chwil - niech trwają jak najdłużej :D

100. rocznica urodzin Jana Pawła II

Dokładnie 100 lat temu, 18 maja 1920 roku w Wadowicach urodził się Karol Józef Wojtyła. 58 lat później w 1978 został wybrany na papieża, przybierając imię Jan Paweł II. Był pierwszym papieżem z Polski a jego pontyfikat trwał aż 26 lat.

 

Realizacja zajęć

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku ze stale pogarszającą się sytuacją epidemilogiczną w naszym mieście, informuję, że w porozumieniu z  Organem Prowadzącym wszystkie zajęcia realziowane są w formie zdalnej aż do odwołania.

E-Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej

# BądźmyRazem

W tym szczególnym Dniu życzymy Wam wszystkiego najlepszego! Bardzo za Wami tęsknimi i mamy nadzieję, że atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy przypadną Wam do gustu. 

Czytelnik w obiektywie

Na czas akcji #zostań w domu biblioteka szkolna zaprosiła wszystkich uczniów do udziału w konkursie fotograficznym. Poprosiliśmy o przysłanie ciekawych zdjęć przedstawiających Was podczas czytania książek. Poniżej prezentujemy kilka nadesłanych fotek i z niecierpliwością czekamy na następne! 

# Materiały do wykorzystania w domu

Drodzy uczniowie i rodzice!

Poniżej zamieszczamy linki do ciekawych materiałów z zakresu różnych terapii:

Zdalna nauka

Od 15 kwietnia do odwołania uczniowie i nauczyciele mają obowiązek prowadzenia zajęć za pomocą narzędzia Notes zajęć w aplikacji Teams konta Microsoft Office 365 zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 

 

Sfera Rodzica i Opiekuna

Epidemia koronawirusa wpływa na życie i funkcjonowanie każdego z nas. Może budzić różne emocje, wywoływać lęk, obawy oraz rozmaite myśli, które mogą być dla nas trudne. Jest to sytuacja, która wymaga od nas przeorganizowania codziennego życia.

Dzień Ziemi

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji uczniów klas VII-VIII.

Więcej: >>>>>