ul. Szkolna 5, 44-335 Jastrzębie Zdrój

tel/fax. 509 574 214

poczta@sp23.jastrzebie.pl

Godło Polski

Aktualności

Bezpieczne wakacje

Rozpoczęly się wakacje. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku.

Mnożymy nasze talenty.....

„Mnożymy nasze talenty. Kultura, sztuka, tradycja i rekreacja kierunkiem w edukacji osób niepełnosprawnych”- to projekt realizowany przez naszą szkołę, Stowarzyszenie „Projekt Dziesiątka”. Przedsięwzięcie w znacznej części finansowane jest ze środków Fundacji JSW.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca pożegnaliśmy uczniów klas VIII, którzy po raz ostatni mogli usiąść w ławce szkolnej podczas uroczystości ukończenia szkoły. Nasza szkołę opuściło 17 uczniów.

 

Komunikat

Szanowni rodzice i opiekunowie uczniów korzystających z wyżywienia w szkole

 

Niespodzianki na Dzień Dziecka

Z okazji Waszego Święta przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek:

Życzenia >>>>>

Niespodzianki poniżej :D

Tydzień Czytania Dzieciom

Co roku na przełomie maja i czerwca nasza szkoła dołączała się do akcji fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom czyli Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

100. rocznica urodzin Jana Pawła II

Dokładnie 100 lat temu, 18 maja 1920 roku w Wadowicach urodził się Karol Józef Wojtyła. 58 lat później w 1978 został wybrany na papieża, przybierając imię Jan Paweł II. Był pierwszym papieżem z Polski a jego pontyfikat trwał aż 26 lat.

 

Realizacja zajęć

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku ze stale pogarszającą się sytuacją epidemilogiczną w naszym mieście, informuję, że w porozumieniu z  Organem Prowadzącym wszystkie zajęcia realziowane są w formie zdalnej aż do odwołania.