ul. Szkolna 5, 44-335 Jastrzębie Zdrój

tel/fax. 509 574 214

poczta@sp23.jastrzebie.pl

Godło Polski

Aktualności

Praca szkoły od 26 października

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od poniedziałku 26 października b.r. klasy I-VIII Szkoły Podstawowej Specjalnej nr23  pracują w trybie stacjonarnym z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa. 

Warsztaty florystyczne

Klasy 1-4 ET brały udział w warsztatach florystycznych „Jesienne mandale” (praca w kształcie koła z zachowanymi zasadami symetrii) z  naturalnych charakterystycznych dla jesiennej aury darów jesieni.

Dzień Edukacji Narodowej

13 października b.r. odbył się apel podczas którego uczniowie złożyli życzenia nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi pracującym w naszej szkole.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

Z ogromnym zaciekawieniem uczniowie klas ósmych  słuchali rad naszego gościa - emerytowanego policjanta z krakowskiego pododdziału antyterrorystycznego Pana Janusza Farona. 

Październik,międzynarodowy miesiąc komunikacji aac

Komunikacja wspomagająca i alternatywna to wszelkie możliwe sposoby, które umożliwiają porozumiewanie się osobom ze złożonymi zaburzeniami komunikacji. To wszelkie strategie pomocnicze, które pozwalają na bardziej efektywniejszą komunikację, na to, żeby porozumieć się z drugim człowiekiem.

X ŚDTM 2020

W piątek dnia 2 października 2020r. w naszej szkole odbył się X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowany pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. 

Spotkanie z policjantem

Dnia 1 października 2020r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantem. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz bezpieczne przejście przez jezdnię. 

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2020.

29 września, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.

Dzień Chłopaka 2020

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Także w naszej szkole uczciliśmy ten dzień, rozdając wszystkim chłopcom słodki upominek, o który zadbał Samorząd Uczniowski na czele z uczennicą Olgą Partyką.

Code Week 2020

cała społeczność szkolna od klasy I do klasy VIII bierze udział w Europejskim Tygodniu Kodowania CodeWeek 2020.