ul. Szkolna 5, 44-335 Jastrzębie Zdrój

tel/fax. 509 574 214

poczta@sp23.jastrzebie.pl

Godło Polski

Aktualności

Bezpieczne ferie 2020

Wszystkim życzymy udanych  ferii zimowych !

Pamietaj o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wypoczynku:

http://www.slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/277715,quotBezpieczne-ferie-2020quot-w-wojewodztwie-slaskim.html

Integracyjne kolędowanie 2020

Jak co roku, byliśmy organizatorami integracyjnego wspólnego kolędowania w kościele pw. MBCz w Jastrzębiu przy ul. Szkolnej.

Warsztaty kulinarne

W dniu 19 grudnia klasy edukacyjne-terapetyczne wzięły udział w warsztatach kulinarnych z Michałem Bałazy – wspaniałym kucharzem, a co najważniejsze z cudownym człowiekiem o wielkim sercu. Odbyliśmy wspólnie podróż kulinarną aż do Laponii.

Świąteczne ciasteczka

Zwyczaj pieczenia ciasteczek przed świętami to już tradycja w naszej szkole.  Uczniowie klas 3 z ogromnym zapałem i zaangażowaniem wałkowali ciasto i wycinali foremkami różne  kształty związane z motywami bożonarodzeniowymi.

Angielski na wesoło w świątecznym klimacie

Już po raz kolejny, w ramach projektu „Z angielskim za pan brat”,  odwiedzili nas licealiści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła w Pawłowicach.

Wigilijka szkolna 2019

20 grudnia obchodziliśmy szkolną wigilijkę. Uczniowie szkoły zaprezentowli świąteczne przedstawienie. 

Odłącz się od telefonu podłącz się do książki!

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, w którym uczestniczyła nasza szkoła, uczniowie, wykorzystując zakupione nowości,  wzięli udział w kilkunastu projektach przeprowadzonych przez nauczycieli różnych przedmiotów oraz wychowawców świetlicowych.

Betlejemskie Światło Pokoju 2019

18 grudnia b.r. odbyło się uroczyste przekaznie Betlejemskiego Światła Pokoju dla jastrzębskich instytucji, szkół i przyjaciół harcerstwa.

Rozmawiajmy o uczuciach, nie bójmy się emocji

Dnia 12.12.2019r. w ramach projektu „ Rozmawiajmy o uczuciach, nie bójmy się emocji”spotkaliśmy się z przedszkolakami z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „Słoneczna Kraina”.

Akcja

Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez MEN.