ul. Szkolna 5, 44-335 Jastrzębie Zdrój

tel/fax. 509 574 214

poczta@sp23.jastrzebie.pl

Godło Polski

"Im większa potrzeba bliźniego,
tym większy obowiązek pomocy bliźniemu"
ks. prof. J. Tischner

Witamy w Szkole Podstawowej

Prowadzimy

 • wczesne wspomaganie rozwoju dzieci
 • szkołę podstawową

Dla dzieci

 • z autyzmem
 • niepełnosprawnością ruchową
 • niepełnosprawnością intelektualną
 • niepełnosprawnościami sprzężonymi

Zapewniamy:

 • bezpłatny dowóz
 • wieloletnie doświadczenie
 • wysoce wykwalifikowaną kadrę
 • specjalistyczne metody edukacyjno-terapeutyczne
 • najnowszą technologię informacyjno-komunikacyjną
Aktualności Archiwum

WYLOSUJ ANIOŁA

    W myśl zasady „dobro powraca” uczniowie w Naszej Szkoły zadecydowali dołączyć do ogólnopolskiej akcji „Wylosuj Anioła”, by podzielić się dobrym słowem i dodać otuchy dzieciom zmagającym się z chorobami onkologicznymi. Uczniowie przygotowali wyjątkowe kartki, które niebawem prześlemy do Fundacji „Gdy Liczy się Czas”. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, widząc, że rośnie kolejne pokolenie wrażliwe na potrzeby innych.

GÓRA GROSZA

Nasza szkoła przyłączyła się do Ogólnopolskiej Akcji Góra Grosza.

Zbieramy monety ( od 0,01 gr do 5 zł). Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem jest zebranie środków na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym.

Kampania społeczna

#Daj sygnał i zatrzymaj przemoc.  V Kampania Biała Wstążka w Jastrzębiu-Zdroju

Od 30 lat niewielka biała wstążka jest symbolem protestu przeciwko przemocy wobec kobiet. Na całym świecie, również w Polsce, począwszy od 25 listopada, podejmowane są działania, które mają na celu nagłośnienie problemu.